Zubaři, kteří stále přijímají pacienty

Najít v dnešní době zubaře není úplně jednoduché. Může to být záležitost i na několik let. Totéž platí i pro velká města, kde byste čekali že když v nich bude ordinovat více lékařů, budou dostupnější. Jenže u zubařů je to trochu jinak. Je jich málo, a pacientů mnoho, a to i ve velkých městech. Není proto ničím neobvyklým, že za zubařem lidé dojíždí i několik desítek kilometrů a na ošetření čekají i měsíce. Naše zubní klinika Praha zatím stále přijímá nové pacienty.

zubní lékař

Spolupracujeme s pojišťovnami
Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na území ČR, a spoustu zákroků, či jejich část, tak lze vykázat právě pojišťovně, což vám v konečném důsledku ušetří nemalé peníze.

Nabízíme vám kompletní péči vaše zuby, a to pro dospělé i pro děti. V naší zubní ordinaci pracují vystudovaní lékaři s mnohaletou praxí a odbornými znalostmi, které pravidelně prohlubují na školeních. Kromě ošetření lékařem u nás najdete i ordinaci zubní hygienistky, která vám šetrně a moderní metodou dokonale vyčistí chrup, a vysvětlí vám, jak postupovat v péči o zuby. To je základ, který by měli dodržovat všichni, aby se vyhnuli onemocněním zubů.

Lékaři, zubní hygienistka i zubní asistentka vám zaručují příjemný a profesionální přístup, který jste u zubařů už asi dlouho nezažili. Nás se bát nemusíte, na utrpení svých pacientů si nezakládáme. Naopak chceme, aby se k nám pacienti vraceli bez strachu a studu.
Mít problémy se zuby není žádná ostuda.

ošetření zubů

Naše ordinace najdete v Praze, Mělníku a Horních Počaplech, a do všech ordinací se můžete objednat online sami, přímo na našem webu. Díky tomu se nestane, že byste museli čekat ve frontě s ostatními pacienty. Provádíme klasické ošetření zubů, zabýváme se i chirurgií, protetikou, terapeutickou stomatologií a estetickou stomatologií. Zuby vám nejen opravíme, ale můžeme vám dopřát i zářivý úsměv.