Volné pozemky k prodeji

V oblasti Kolínska sice nenajdete žádné známé národní parky a úžasné chráněné krajinné oblasti, ale všeho jen do času. Mezi odborníky a profesionály se právě uvažuje o tom, že v blízké budoucnosti vznikne nová chráněná krajinná oblast Středního Polabí. A to proto, že se v Polabí nacházejí unikátní lužní lesy a v oněch místech se ukrývají krásné polabské louky a hlavně mokřady, které zasluhují zvýšenou ochranu.

To je budoucnost, ale současnost je přející hlavně mladým rodinám, které si zamilovaly tuto krajinu, a právě pro ně jsou dostupné volné pozemky Kolín, na kterých lze stavět rodinný dům. Připravuje se další lokalita blízko Kolína vhodná pro stavbu rodinných domků o výměře pozemků od šesti set metrů čtverečných až po větší rozlohu jeden tisíc dvě stě metrů čtverečných.

stavba pozemek

Lokality, které byly k mání, byly v krátké době v létě letošního roku zamluveny a zakoupeny budoucími novými majiteli, protože mladí prostě chtějí bydlet ve svém. A mnohdy měsíční pronájem bytu vydá tolik, že tuto částku mladá rodina v pohodě vydá na hypotéční splátku. A pokud jí hypotéční úvěr je poskytnut, pak už není co řešit. Bydlení je důležitá věc a je jednou a možná nejdůležitější věcí, kterou novomanželé řeší. Mít kde bydlet je výhra!

pláně pole

A výhrou mohou být také pozemky, coby stavební parcely, na jejich infrastruktuře se v současné době velmi usilovně pracuje. Získává se povolení pro kanalizaci, elektro přípojky a vodovodní přípojky. Sledujte náš webový portál, kde v současné době můžete nalézt krásné fotografie a náhledy na Kolínsko, kde může v budoucnu stát i váš domeček snů. Porozhlédněte se po krásné přírodě a vězte, že bydlení zde si zamilujete!

A kdyže budou pozemky u Kolína k dispozici? Předpokládáme v tom nejvýhodnějším období, tj. na jaře, popřípadě v létě roku 2022. Těšíme se s vámi brzy na viděnou!