Vybavte si svou ložnici stylově a prakticky, noční stolek by vám v ní určitě neměl chybět!

Chcete mít ve své ložnici něco zvláštního, praktického a zároveň originálního? Vyberte si noční stolek, který si zamilujete, a který dodá vaší ložnici šmrnc.

Vybavte si svou ložnici stylově a prakticky, noční stolek by vám v ní určitě neměl chybět!

Ložnice by měla být vybavena účelně a jednoduše, jde o místnost, která by měla primárně sloužit ke spánku a odpočinku, proto není vhodné do ložnice umisťovat mnoho nábytku ani dekorací, tohle všechno patří spíše do obývacího pokoje. Ložnici musí vévodit pohodlná a kvalitní postel, u postele pak nesmí chybět noční stolek. Právě noční stolek se může stát výraznou ozdobou vaší ložnice, jde o malý a přitom nepostradatelný kousek nábytku. Slouží vám a přitom může vypadat skvěle, jak jej vybírat a co všechno by se vám na něj mělo vejít?

pexels-photo-7061665

Do ložnice příliš věcí nepatří

V ložnici standardně míváme šatní skříň nebo komodu na ložní prádlo, postel a samozřejmě u postele noční stolečky. Nic víc tam ani není potřeba, v ložnici je nutné zachovat jednoduchost a prostor by měl být volný a vzdušný, aby se vám dobře relaxovalo a v noci spalo. Ke kvalitní posteli se musí vybrat i kvalitní a dostatečně prostorné noční stolky, dnes už není problém koupit jednotný set postele a nočních stolků, ale ty nám mnohdy úplně nevyhovují. Budete také vybírat stolky zvlášť? Určitě si jako první pořiďte postel, protože výška nočních stolků by měla být stejná, jako je výška postele. Stolek může být i o něco málo vyšší či nižší, hlavní je, abyste věci ze stolku měli vždy po ruce, přesně tak, jak to potřebujete.

To co máte rádi

U výběru nočního stolku se změřte hned na několik parametrů, výška nebo šířka jsou hodně důležitými parametry, ale podstatný je i design. Na noční stolek si obvykle odkládáme nezbytné věci, které chceme mít v době odpočinku po ruce, chybět nesmí lampička, prostor pro mobilní telefon či budík, který nás budí do práce, kdo rád čte, neobejde se bez své knížky, u postele toho ale můžeme chtít mít mnohem více, proto vždy vybírejte dostatečně velký a prostorný stoleček, klidně i se šuplíky nebo malou skříňkou vespod.

pexels-photo-279746

Pak následuje výběr designu, určitě je možné vybírat podle toho, jak máte laděnou ložnici nebo celý interiér domu, ale u nočního stolku můžete klidně i vybočit z řady a nebojte se pořídit kousek, který se vám líbí, i když úplně nezapadá do interiéru. Oblíbili jste si starožitnosti a líbí se vám retro styl? V ložnici jej mít můžete, i když zbytek interiéru ladíte spíše moderně. Retro noční stolek užijete nejen na chalupě, ale i doma.

Do ložnice vám přeci nikdo nechodí, slouží výhradně vám, vy se tam musíte cítit skvěle. A právě noční stoleček může zcela změnit vzhled ložnice, proto se nebojte experimentů.