Už máte všechno po ruce

Takže si necháte vybudovat na zahradě bazén. Pěkný počin, což o to! Ale máte vše potřebné po ruce https://eshop.techneco.eu/Bazenove-prislusenstvi, abyste zabezpečili kvalitní provoz bazénového řádění?

Samozřejmě, že čistička a písková filtrace jsou komponenty, který k bezpečnému koupání neodmyslitelně patří. Ale co plováky, teploměr, teleskopická tyč, vysavač, hadice, schůdky, kartáče a tak dále, a tak dále. Máte vše uložené v nějaké šikovné místnosti, abyste mohli kdykoliv po nějakém z těchto komponentů sáhnout a použít je?

schody do vody

Vyrobte si soupis prací.
Ideální je, abyste hlavně v začátcích měli pomocníka ve formě seznamu úkonů, jak se o bazén a bazénovou vodu v něm postarat během celé sezóny, ale i po sezóně. To proto, abyste na něco nezapomněli, abyste si zahradní bazén nezničili zašlou nečistotou.

Takovou tvorbou seznamu přijdete i na to, co byste měli pořídit, jako bazénové příslušenství.

Určitě by se Vám nelíbilo, kdybyste odešel z obchodu obtěžkán kartáčem, nebo síťkami a ve finále jste zjistili, že bez nutného namočení bazén stejně nedokážete vyčistit. A že by se Vám chtělo brouzdat se bazénem ve večerních hodinách? Tak to Vám asi něco schází. Že by teleskopická tyč?

Takže druhý den opět do obchodu. A znovu dokoupení dalšího předmětu z bazénového příslušenství!

Právě proto je dobré vyrobit si seznam všech úkonů, které jsou nezbytné pro udržení čistoty vody v bazénu. Nebo bazénového dna a stěn.

vodní stroj

Všechno půjde hladce.
Jestliže si takový seznam vyrobíte, nebudete muset odbíhat do obchodu každou chvíli. Ušetříte si spoustu času a lamentování, že Vám zase něco chybí. Veškerá péče o bazén a vodu v něm bude pro Vás hračkou. Léto strávíte v pohodě, protože všechno budete mít hned při ruce. Nebudete muset improvizovat jen proto, že Vám něco chybí!

Takže si hned sedněte, vezměte tužku a papír, a pusťte se do sepisování. Vyplatí se to.