Tematická party nemusí být pouze pro děti!

Tematické party si získávají čím dál větší oblibu především u dětí. Oslavy na téma princezen nebo pirátů nejsou ničím neobvyklým. Proč ale neudělat tematickou party také pro dospělé? Užitečné rady a tipy získáte na .
hudba 80 let.png

Jak ozvláštnit rodinnou oslavu narozenin, nebo sešlost s přáteli?

Jednoduše. Postačí k tomu pouze nápad a trocha šikovnosti při výrobě rekvizit, které dopomohou k vytvoření správné atmosféry. Na Internetu najdete spoustu nápadů na výrobu dekorací i pohoštění ve zvoleném duchu. Je jen na vás, zda se rozhodnete vytvořit vlastní dekorace, popřípadě zapojíte do příprav i děti, nebo nakoupíte vše potřebné na internetových obchodech, zabývajících se právě těmito netradičními oslavami.

Pořádáte sraz ze základní školy?

Co takhle zavzpomínat na dobu, kdy jste základní školu navštěvovali a připravit retro party ve stylu 80. let s hity jako Nonstop nebo Decibely lásky? Ze skříně stačí vytáhnout,,ošoupané” kalhoty nebo barevné legíny a stylový kostým je hotový. Vzpomínky na historky ze školy pak získají úplně jiný rozměr!

Jsou motocykly nedílnou součástí vašeho života?

Máte spoustu přátel, kteří sdílí vaší vášeň pro motocykly a ukrývají doma v garáži také nějaký stroj? V tomto případě je pro začátek letní sezony motorkářská party ta správná volba. Stylové kožené oblečení poseté cvoky a ostny určitě najdete vy i vaši přátelé doma v šatníku. A jak zakončit takovou oslavu stylověji, než společnou vyjížďkou po okolí.
mladík u motorky.jpg

Zkrátka originalitě se meze nekladou. Vše záleží jen na vás. Co vás spojuje s přáteli, co rádi děláte, nebo čím trávíte volný čas? Všechno tohle mohou být nápady na téma vaší oslavy. Pokud hledáte něco jednoduššího nebo méně extravagantního, zkuste vsadit na osvědčenou klasiku. Černá s bílou, nebo námořnický styl potěší a zajímavě ozvláštní jakoukoliv akci. Kostýmy nejsou náročné na přípravu a dekorace k těmto námětům zaručeně seženete v každém papírnictví.

Vyzkoušejte tedy něco jiného a překvapte své přátele něčím novým a neobvyklým.