Jaký je ideální dárek pro muže k Vánocům?

Vánoce jsou za rohem a my přemýšlíme, co mu koupit. Jak jsem řekla. Tak svetr se sobem asi ne, to samé trenky a ponožky. Tak co? Můžeme mu koupit například pěkné hodinky. Mohou být různě okázalé v různých cenách, některé vypadají třeba jako pěkný šperk. nebo co třeba chytré hodinky? Změří třeba tep, kolik ušel kroků, kolik najel kilometrů na kole, kolik kilometrů uběhl a za jakou dobu, jaký má spánek. Pokud má rád nějaké zážitky, co mu darovat zážitek? Třeba seskok padákem, hodinu na leteckém trenažéru. Nebo třeba nějaký wellness pobyt na horách? Zájezd do pěkného města plný zážitků přes prodloužený víkend anebo třeba pivní či čokoládové lázně.

dres na tenis

Nebo thajskou masáž. Pokud přemýšlí o tetování, co mu dát právě tetování? Můžete mu třeba koupit lístky na koncert jeho oblíbené hudební skupiny či na nějaký festival, pokud rád zajde. Pokud rád čte, tak co třeba pěknou knihu? Co třeba knihy od norského spisovatele Jo Nesba? Nebo nějakou pěknou sci-fi knihu? A co třeba velké encyklopedie, různé cestopisy? Dobré je i pěkné oblečení, jenže něco, co by se mu mohlo líbit. Pěkný svetr, nějaké sportovní oblečení, pokud rád sportuje. Sportovní vybavení. Kosmetikou určitě neuděláte chybu, zkuste ale vybrat nějakou luxusnější. Co třeba dárková sada Calm Balls? Určitě mu uděláte radost třeba pěkným parfémem. Dobrá značka je Hugo Boss. Z parfémů je třeba pěkný parfém Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme,Joop! Homme,  Davidoff Cool Water Man, Lacoste Essential, Calvin Klein Euphoria Men Intense.

parfém

Jestli má rád ten váš originální dárky, co třeba nějaké hlavolamy, deskové hry, nebo speciální hrnečky či trička s potisky? Některé firmy nabízejí, že vám vytisknou na hrneček či tričko anebo mikinu jakýkoli nápis či obrázek. No také mu můžete dát nějaký pěkný šperk, řetízek, náramek. Z různých kovů nebo i z korálků z minerálů. Určitě nepohrdne dobrou láhví vína, jedlým dárkem (sladkosti, salámky, klobásky, sýry…) anebo láhví dobrého koňaku. Také mu udělá radost, pokud mu věnujete nějaký dárkový poukaz do jakéhokoli obchodu, kam rád chodí. Obchod s oblečením? Se sportovním vybavením? S jídlem? S knihami? Šperky? Hodinkami? Nicméně pamatujte, když mu dáte jakýkoli dárek z lásky, uděláte mu vždy radost.