Jak se dá naplánovat bezvadný vánoční večírek bez stresu a zbytečných starostí? Není to nemožné, stačí vědět, jak na to.

Před Vánoci se to jen hemží vánočními firemními večírky. Zůstala letos ta povinnost na jeho naplánování na vás? Pak před sebou nemáte lehký úkol, ovšem rozhodně ne nemožný. Jeho plánování je vždy složité i podle toho, pro kolik lidí ho máte vlastně naplánovat, v menších firmách to není takový problém jako ve větších podnicích ale také záleží dost na tom, kde večírek budete mít. Pokud je podnik, kam se vydáte přizpůsobený tomu, že může sehnat i občerstvení a obstarat hudbu máte o starost míň. Jak si poradit a kde vlastně začít?
uvítací drink

Místo, termín, počet hostů i zábava

V první řadě je vždy myslet dostatečně dopředu na vhodný termín. Zaměstnanci musí vědět, na kdy si mají udělat volno, od kdy večírek bude začínat, zda je připravený odpolední, celodenní nebo jen večerní program. S tím je potřeba začít. Jakmile máte vybraný termín, je nutné zajistit dostatečně velký a vybavený prostor a zarezervovat si jej, aby náhodou nebyl někdo rychlejší než vy. Musíte mít i potvrzené, kdo všechno přijde, ať víte, pro kolik lidí zajistit a objednat občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů. Všeho by mělo být dost a to jestli zvolíte občerstvení formou bufetu nebo budete preferovat klasické menu je už vlastně jen malý detail, který stačí doladit přímo s obsluhou daného podniku, kam se hodláte jít s kolegy pobavit.
Jen jídlo a pití ale nestačí a proto musíte myslet i na zábavu. Na firemním večírku se totiž konečně můžete se všemi kolegy pobavit pěkně pohromadě, a proto neopomeňte zajistit hudbu popřípadě i jiný doplňující program.
hudební doprovod na tematicky laděném večírku
Nebojte se ani experimentů nebo večírek vylaďte tematicky. Pokud víte, že se rádi odvážete a vaši kolegové rozhodně žádnou srandu nezkazí, zkuste vymyslet večer ve stylu karnevalu nebo nahoďte jedno společné téma, třeba devadesátá léta. K tomu snadno vyberete i hudbu a uvidíte, jak se všichni společně skvěle pobavíte. Poslední na co je potřeba myslet je i zdokumentování vašeho setkání. Můžete poprosit některého z kolegů, který to umí s foťákem, nebo objednejte profesionálního fotografa. Takové události by se zcela jistě měli navždy zaznamenat.