Nejlepší dárek pro partnera

Vánoční svátky pomalu klepou na dveře a vy přemýšlíte, jaký dárek by pod stromečkem potěšil Vaši drahou polovičku. Dokonalý dárek není zpravidla něco, co Váš partner potřebuje. Pokud nechcete porušit tradici a prostě mu ty papuče koupit musíte, podívejte se alespoň po nějakém originálnějším páru, než jsou obyčejné pantofle na doma.
dárek, zážitek
Popřemýšlejte, co by mu opravdu vyrazilo dech. Ať už to má spojitost s jeho zájmy, nebo něco nového, co by ho mohlo zaujmout. Dárek však nemusí být hmotný a zabalený v krabici. Skvělou volbou na vánoční překvapení je darování zážitku. Pokud Váš přítel miluje auta, zaplaťte mu adrenalinovou jízdu ve sportovním automobilu. Je Váš přítel sportovní fanoušek? Jestli má rád například fotbal, můžete ho vzít na výlet, například do Německa, či do Anglie a věnovat mu vstupenku na fotbalové utkání. Na českém trhu je mnoho cestovních kanceláří, které tyto sportovní zážitky zprostředkovávají. K tomu mu pod stromeček přibalíte třeba fotbalový dres daného týmu a budete nejlepší přítelkyně, či manželka pod sluncem.
Pokud nemá žádný koníček, který by mohl být spojený s dárkem ve formě zážitku, zkuste experimentovat. Muži si obecně rádi dokazují odvahu a zkoušejí nové věci. Ať už jde o bunde-jumping, tandemový seskok z letadla, či let paraglidem, zkusí díky Vám něco, co doposud nedělal a bude opravdu vděčný.
Ani měkké dárky nejsou pasé. Ne každému muži udělá nová košile opravdu takovou radost jako basa piv, nicméně při výběru oblečení zkuste investovat trochu víc a možná za takovou pozornost dosáhnete opravdového uznání. I když má v šatníku většinou obyčejné kousky oblečení za přijatelné ceny, kupte mu například značkovou, italskou košili, nebo bundu, či boty z pravé kůže. Uvidíte, že i když měkké dárky obyčejně nejsou nic moc, takovýto si zamiluje.
pár, svátky
Masáže a jiné relaxační procedury již dávno nejsou jen pro ženy. Ačkoli se možná v hospodě nepochlubí tím, že od Vás dostal poukaz k návštěvě masážního centra, bude za to opravdu rád. Aby se necítil trapně, nebo nejistě, můžete si vybrat třeba párovou masáž a jít tam spolu. Rázem to pro něj nebude aktivita pro ženy, ale běžná věc pro partnery. Pokud to chcete posunout ještě na vyšší příčku, zarezervujte rovnou pobyt v lázních, třeba jen na víkend. I muži se každý den dostávají do nepříjemných situací v práci apod. a také si potřebují čas od času odpočinout.