Svatební oznámení

Svatba je jedním z nejkrásnějších momentů v životě každého z nás. Přesto, že jde pouze o jeden jediný den, přípravy na něj může trvat i měsíce. Důležité je vybrat například vhodné místo a roční dobu. Velmi krásným ročním obdobím je Jaro, kdy je vše rozkvetlé a po zimě se vrací život. Nevýhodou je však pyl, který Vám může celý den znepříjemnit. Podzim je třeba taky velmi vhodný pro tento den, vše se halí do podzimního hávu a čas, jakoby se zastavil. Musíte však počítat s chladným počasím i deštěm.

oznámení2

Důležitý je i zasedací pořádek. Ač se na první pohled zdá, že jde o maličkost, není tomu tak. Špatný zasedací pořádek může způsobit zmatek a částečně znepříjemnit Váš den. Také zamluvit si za včas šaty nebo najít ty správné taky trvá nějakou tu chvíli. Zkrátka svatba je opravdu velmi velká věc.

Nejdůležitější však je za včas rozeslat svatební oznámení. To může mít různou podobu, v závislosti na přání zákazníka. Oznámení tedy můžeme mít různý tvar, různou barvu, může být vyrobeno z různého materiálu a také natištěno různými fonty. Návrh, tisk a následná úprava je záležitosti reklamních agentur nebo grafických studií. Jedním z takových je brněnská reklamní agentura Goldpress s. r. o.oznameni1

Tato agentura je specializovaná právě na svatební oznámení. Jak se říká, v jednoduchosti je krása, a tato firma se tímto heslem drží. Oznámení jsou tak často tištěna na bílém, někdy růžovém papíře s florálními motivy. Agentura také využívá techniku laserového gravírování* do papíru o větší gramáži. To dokáže vytvořit vskutku úchvatné motivy. Mimo svatebních oznámení si můžete nechat vyrobit i jmenovky na stůl, krabičky na výslužky, papírové kelímky apod. Můžete zde naleznout i věci na párty nebo na oslavu Nového roku. Je zde i možnost nechat si potisknout tričko nebo polštáře různými motivy.

Pokud plánujete svatbu nebo jinou oslavu a přemýšlíte nad tím, kde si necháte vyhotovit pozvánky, jmenovky či oznámení, firma Goldpress s. r. o. je přesně to, co hledáte.