Jak potěšit muže

Je jasné, že muži a ženy jsou opravdu odlišné pohlaví, které mají ve spoustě věcech jiné myšlení, všechno tohle je způsobeno hned několika faktory, jedním z nich jsou také hormony, které v našich tělech kolují. Vše je ale silně individuální a nemůžeme všechny házet do jednoho pytle, můžeme například najít muže, který se bude chovat spíše jako většina žen v určitých věcech a naopak můžeme najít i ženu, která se bude v některých věcech a vlastnostech podobat spíše mužskému prototypu. Dnes si povíme něco o tom, jak můžete potěšit asi každého muže, protože v některých věcech se asi spousta mužů shodne na jednom. 

Polonahý pár

Pokud je muž zadaný, určitě hrozně rád tráví čas se svou polovičkou a společně strávený čas si patřičně užívá, každopádně čeho je moc, toho je příliš. I když vás muž bude bezmezně milovat a nedokáže si bez vás představit život, potřebuje občas chvíli pro sebe. To že chce jít například občas s kamarády na pivo, není důvod, že by s vámi nechtěl trávit čas, ale je to naprosto přirozená věc. Člověk potřebuje společnost střídat a vídat se s přáteli potřebuje konec konců každý, alespoň jednou za čas. Proto se za to na něj nezlobte, ve finále to vztahu jenom prospěje a uvolní se atmosféra, pokud spolu nebudete stále sami zavření doma. 

Sledování televize

Muži jsou často velice tolerantní a snášejí se dívat se svojí drahou polovičkou například na romantické komedie, i když o to upřímně úplně nestojí. Pokud je váš muž typ, který rád sleduje nějaký sport, ať už hokej či fotbal, zkuste se občas podívat s ním, určitě mu to udělá radost a budete u něj mít plusové body, které si můžete vybrat na něčem jiném. Každý muž má rozhodně rád, když se o něj jeho žena stará, proto, jestli mu chcete nějak zvednout náladu, či si u něj udělat dobré očko, jak se říká, udělejte mu například snídani nebo uvařte dobrou večeři. Můžete to rovnou spojit s nějakým příjemným romantickým večerem, kterým muž určitě nepohrdne.