Kartonové krabice skvěle slouží

Kartonové krabice skvěle slouží

Přeprava zboží

Když chceme skladovat nějaké věci a například je potom poslat přepravní společností, tak musíme mít dobrý obalový materiál. U věcí citlivých na vlhkost se nejprve požívají sáčky, protože při dobrém uzavření se do něj nedostane vlhkost, prach ani nepořádek. Pouhý sáček nestačí, takže je musíme dát do jiného obalového materiálu. Nejvýhodnější jsou ve většině případů kartonové krabice, protože ty za svou nízkou cenu mají rozhodně co nabídnout.

lepenkové krabice

Můžeme toho do ní dát dost, protože si poradí i s větší hmotností bez toho, aby se nějak poškodili. Naopak samotná krabice je levná, takže nám nezvyšuje cenu poštovného. Požívají ji ve velkém i firmy, protože do nich můžou pohodlně dát vyrobené produkty. Krabice se pokládají na paletu, stáhnou strečovou fólií a můžou se naložit do kamionu, mohli putovat k zákazníkovi. Nemusíte se bát ani ekologie, protože krabičce se recyklují, takže mají dobré využití.

Pět vrstev

Vzhledem k širokému využití je na trhu také široká nabídka, aby si mohl každý vybrat takovou krabici, jakou potřebuje. Dokonce se vyrábí i na míru, kde bývá cena na míru, ale na druhou stranu budou takové, jaké je potřebujeme. U běžného použití nám však postačí ty obyčejné, protože se prodávají v různých rozměrech. Další důležitou otázkou je, kolik vrstev zvolit. Máme totiž krabice se třemi a pěti vrstvami. U té varianty se třemi se můžeme těšit na nižší cenu, ale pětivrstvé toho zase více unesou a hodí se i pro křehčí produkty.

kartonová krabice

U nich je nutné použít ještě výplňový materiál, aby nám tlumil nárazy a měli jsme skutečně jistotu, že produkt bude zcela v pořádku. Kartonová krabice z pětivrstvé lepenky 2pack není zas o tolik dražší, takže je v některých případech do ní lepší investovat. Firma nemá problém dodat ani větší objednávku krabic, takže můžete klidně zajistí dostatek pro celou firmu. Následně je můžeme už zvesela používat.