Hledáte často něco?

Taky neustále něco hledáte? Klíče od bytu, klíče od auta, brýle, mobil, to jsou předměty, u kterých si občas říkáme, že jim narostly nožičky a někam se samy schovaly. V momentě absolutního zoufalství závidíme hledačům kovů, kteří mají detektory kovu a když se k místu s nálezem přiblíží, tak přístroj zapípá.

S detektorem kovů je hledání lehké, ale co když hledáme věc, která není kovová? Což když máte podezření, že vám v domě uniká voda nebo plyn? V dnešní době neustálého zdražování energií, je to jistě velmi nepříjemná situace a je třeba ji urychleně řešit.

instalatér

Detekce úniku vody vám může zachránit peníze v peněžence, které by vám doslova protekly. Vyplatí se nechat zkontrolovat veškeré vodovodní potrubí v domě, i pod domem, zvlášť pokud je dům již postarší, nebo jste jej právě koupili a nejste si jistí, jak se předchozí majitel o dům staral. I minimální únik vody může časem způsobit velmi rozsáhlí havárie a katastrofy, jak třeba pád celé zdi, čemuž určitě chcete zabránit.

instalatér

Máte dům a podezření, že by vám mohla někudy unikat vody z vodovodního řádu a vy tím pádem platíte za vodu, kterou nespotřebujete? Není od věci nechat jednou za čas zkontrolovat stav vašich vodovodních trubek. Firem, které provádějí detekci úniku vody najdete na internetu spousty, takže určitě nebude problém si vybrat. Voda si najde i nejmenší skulinku a vodovodní trubky mohou být narušené jak časem, tak případnými rekonstrukcemi domu. Vše má svou dobu životnosti a jestli vašim trubkám čas už pomalu dochází, nezjistíte pouhým pohledem, protože trubky vedou nejrůznějšími prostory domu, včetně zdí a pod domem, takže musíte povolat do práce instalatérskou firmu, která má různé způsoby detekce úniku vody a zaměří přesně místo poruchy. Stačí pak vybourat jen část zdi nebo pár kachliček, aby se mohly trubky vyměnit či zalepit.