Příčiny poklesu libida

Nestresujete se příliš?

Dnešní doba klade na každého z nás stále větší a větší nároky. Spoustu času trávíme v práci, přičemž někteří jedinci jsou ve své kanceláři pravidelně až do pozdních večerních hodin. Při takovém životním tempu není velkým překvapením, že váš zájem o intimní život rapidně klesá. Organismus je vyčerpaný z neustálého nátlaku a stresu. Absence intimity mezi partnery však má z dlouhodobého hlediska velmi negativní vliv na vztah. Proto je nutné tento problém co nejdříve řešit.

pár v posteli

Se stresem bojuje opravdu hodně lidí, avšak existuje mnoho způsobů, jak navodit tělesnou pohodu. Mnoho lidí před náročným dnem v práci medituje. Nelekejte se, nemusí se nutně jednat o několikahodinovou meditaci. Ze začátku bude stačit pouze pět minut, kdy se budete soustředit na svůj dech. Věřte, že touto technikou se krásně uklidníte a těžký pracovní den zvládnete mnohem lépe.

Skvělým uvolněním po dlouhém dni může být i partnerská masáž, která může sloužit zároveň jako dráždivá předehra. Jestliže chcete jistotu, že vše bude, tak jak má být, vyzkoušejte kamagra gel https://www.nejlevnejsigenerika.to/kamagra-oral-jelly-100mg, jehož účinky se dostavují ihned po aplikaci.

Špatná strava

Jestliže konzumujete pravidelně jídla z rychlého občerstvení, jež jsou plná přesmažených tuků a rafinovaných cukrů, je to pravděpodobně jedna z příčin vašeho nezájmu o sex. Podle studií má strava na naše libido obrovský vliv. Proto se snažte zařadit do vašeho jídelníčku více přírodních potravin, jako je například ovoce, zelenina, maso, vejce a mléčné výrobky.

Rovněž se doporučuje omezit extrémně sladké nápoje, ale také například džusy a nejrůznější ovocné šťávy, které jsou plné cukru a vašemu tělu nedodají potřebné živiny. Místo těchto nápojů si ke svačině dejte radši normální kus ovoce.

ležící žena

Nedostatek pohybu

Dynamické sporty jako je HIT trénink nebo box napomáhají zvýšit hladinu testosteronu v krvi. Proto vyzkoušejte do vašeho týdne zařadit lekce těchto sportů a uvidíte, že budete mít daleko více energie, lepší náladu a samozřejmě větší chuť na sex.