Kupte si správné šaty

Vybrat svatební šaty je asi nejtěžší volba pro každou nevěstu. Pokud tedy i vy máte v nejbližší době v plánu vdavky, určitě vám otázka svatebních šatů již mnohokrát proletěla hlavou. Otázkou však zůstává, jaké šaty vybrat? Který materiál je ten nejlepší a jaká barva a stři vám budou nejvíce lichotit? Zkrátka každá nevěsta má milion otázek a nemůžete na ně naleznout odpovědi. Nicméně my vám je poskytneme! Čtěte dál a budete mít hned jasno v tom, které šaty jsou právě pro vás ty nejlepší.

svatební šaty

Asi nejvyhledávanější jsou šaty pro těhotné https://www.mlada-moda.cz/tehotenska-moda/saty. Mnoho nevěst se totiž vdává v požehnaném stavu a ne všechny šaty se dokážou přizpůsobit velkému bříšku. Pokud tedy jste těhotná, potřebujete, aby šaty hned pod prsy byly volné. Volný střih se totiž výborně přizpůsobí vašemu rostoucímu bříšku. Navíc se vám v nich bude pohodlně pohybovat. Nejoblíbenější je klasický šifon v kombinaci s čistou bavlnou a bílá barva. Nicméně naleznete i jiné těhotenské svatební šaty. Na internetu je k dostání téměř cokoliv.

šaty pro těhotné

Další velmi oblíbený střih je klasický s velkou sukní. Tento střih má většinou vrchní část šatů tvořenou z krajky a většího výstřihu. Výjimkou nejsou ani krajkové materiály, nebo další aplikace. Velká nadýchaná sukně je pak většinou tvořena i spodní kruhovou spodnicí, která drží celý tvar sukně. Tyto šaty jsou velmi pohodlné a hodí se pro nevěsty všech typů postav. Některé šaty tohoto střihu výborně zamaskují menší nedostatky, jiné naopak podtrhnou vaši hubenou postavu, nebo velká prsa.

Posledním střihem jsou klasické upnuté šaty. Tento střih je vysoce elegantní a hodí se především pro ženy s dlouhýma nohama a hubenou postavou. Ženy v nich vypadají sexy a svůdně. Nicméně myslete na to, že tento střih neschová žádné nedostatky vaší postavy. Postava prostě musí být perfektní.