Hračky s motivem krtečka

Sháníte hračky pro vaše ratolesti, které mají smysl, které je zabaví a zároveň je také budou rozvíjet? Které budou podporovat jejich hrubou i jemnou motoriku, rozšiřovat slovní zásobu, učit barvy a podobně? Pak zakupte některou z hraček s kreslenou postavičkou Krteček v obchodě https://www.chytraliska.cz/kategorie/krtecek-hracky/.

dítě si hraje

Hračky pro nejmenší

Rozvíjet je potřeba už od útlého věku. Proto v nabídce najdete i něco pro ty nejmenší caparty. Už od miminkovského věku potřebují vnímat něco nového, osahávat různé materiály a poznávat svět.

Pro miminka je ideální třeba aktivní kostka, která zaujme a zabaví malé dětské ručičky. Je barevná s potisky krtečka a dá se dokonce i zavěsit na kočárek nebo autosedačku, takže ji může mít děťátko s sebou i na cestách.

Pro nejmenší je určená i barevná spirála na postýlku, na které je zavěšena plyšová postavička oblíbené animované postavičky a také chrastítko.

Zábavná je i plyšová hračka, která má na bříšku průhledné chrastítko, ve kterém jsou vidět barevné kuličky. Ty při každém pohybu cinkají, takže malé děti zaujmou.

plyšoví krtečci

Něco pro větší děti

I větší děti, které si oblíbili tuto kreslenou postavičku si přijdou na své. Těm můžete zakoupit třeba parádní švihadlo, které bude rozvíjet jejich hrubou motoriku a zlepšovat také koordinaci pohybu. S ním si užijí spoustu zábavy a také se budou hýbat, ať už doma nebo i třeba venku. Je vyrobené z nezávadných materiálů a v pestrých barvách tak, aby děti skákání ještě více bavilo.

Jemnou motoriku pak podporuje hračka s názvem „Navlékací zvířátka“. Zároveň se také dítko při takovém hraní učí lepší trpělivosti. Kromě navlékání si také děti mohou pohrát s figurkami zvířátek v podobě zajíce, sovy a veverky.

Vyberte si z krásných a barevných hraček na motivy animované postavičky Krtečka a udělejte radost menším i větším dětem.